• Kontakt

  Szkółka Drzew i Krzewów Ozdonych
  inż. Dorota Rozmysłowska
  ul. Niedźwiedzia 56
  15-531 Białystok
  e-mail: szkolka.bia@gmail.com
  tel. 668 644 220 ; 606 390 779

 • Oferta

  W ofercie sprzedażowej posiadamy bogaty wybór:

  - drzew i krzewów iglastych
  - drzew i krzewów liściastych
  - roślin kwasolubnych: wrzosy, rododendrony, azalie
  - formy cięte roślin oraz szczepione
  - zakładanie ogrodów

 • O Firmie

  Jesteśmy Szkółką roślin ozdobnych z wieloletnią tradycją. Od 1992 roku prowadzimy własną produkcję drzew i krzewów ozdobnych. Jako producenci roślin jesteśmy firmą rodzinną, w której owe tradycje przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

O Firmie

Jesteśmy Szkółką roślin ozdobnych z wieloletnią tradycją. Od 1992 roku prowadzimy własną produkcję drzew i krzewów ozdobnych. Jako producenci roślin jesteśmy firmą rodzinną, w której owe tradycje przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Dzięki temu opracowany przez nas system hodowli i ochrony roślin gwarantuje, że zakupiony u nas materiał cechuje się wysoką jakością.

Prowadzimy hodowlę doniczkową roślin. Taki system produkcji gwarantuje, że zakupione u nas rośliny mają w pełni rozwinięty system korzeniowy, dzięki czemu szybciej się przyjmują.

Produkcja własna daje natomiast większą pewność, w zakresie odporności roślin w naszych warunkach klimatycznych. Krótszy okres wegetacji oraz bardziej mroźne, niż na pozostałych obszarach Polski, zimy mogą niekorzystnie wpłynąć na zimowanie roślin sprowadzanych, zwłaszcza z południowej części kraju czy Europy Zachodniej.